Kurumsal

1996 tarihinde kurulan Adım Matbaacılık; uzun yıllardır sektördeki deneyimini, her geçen gün artan kalite ve güven anlayışı ile değerli iş ortaklarımızın beğenisinin de katkılarıyla sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Amacımız; Matbaa ve matbaacılık sektöründe edindiğimiz bilgi birikimini ve deneyimlerimizi,kaliteli hizmet anlayışımızla bütünleştirip kapsamlı ürün yelpazemiz ile olağan en kısa sürede ve en yüksek kalite anlayışımızla müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.

Geniş makine parkuru ve deneyimli kadrosuyla firmaların tüm taleplerini yerine getirebilecek donanıma sahip olan Adım Matbaacılık & OFSET bugün baskı, grafik ve diğer matbaacılık hizmetleriyle her büyüklükteki firmaya hitap edebilmektedir…

Baskısı yapılan ürün çeşitliliğini arttırmak müşteri portföyünü de genişletmek demek. Ürün çeşitlerinin kalitesini arttırmaksa, uzun vadeli, müşteri memnuniyeti esasına dayalı kaliteli iş birliği demek. Biz yaklaşık 2500 cari müşterimizi bu bakış açımıza borçluyuz. Aşağıda listelenen ürün çeşitleri hangi ürünlerin baskısını yapabildiğimiz hakkında fikir sahibi olmanız amacıyla kategorize edilmiştir.

Müşterilerimizle ilişkilerimizin sürekliliğinde verimin artacağını bilerek karşılıklı güven, şeffaflık, sıcak ikili ilişkiler, birbirini ve ihtiyaçlarını iyi tanıma, anlama, beklentileri doğru çözümlerle karşılama olarak koyuyor, birlikte kazanmak ve başarıyı keyifle paylaşmak istiyoruz.